Klientska zóna
registrácia

CHCELI BY STE VEDIEŤ VIAC O POTLAČI

Ako sa realizuje POTLAČ v Sportike?

  • Realizujeme potlač športového textilu, tričiek, teplákových súprav, búnd, reflexných viest a pracovných odevov už od jedného kusa. Celý proces potlače začína Vašim nápadom, ktorý v našom grafickom štúdiu prenesieme do reality. Stačí nám poslať logo,prípadne Vašu predstavu, čo chcete potlačiť na textil mailom a my Vám logo, nápis, motív nakreslíme a pošleme naspäť na schválenie. :-) 
  • Textil potláčame vysokokvalitnou tlačou - fóliami FLEX, FLOCK a NYLON. Tlač fóliami je vysokokvalitná tlač s dlhou životnosťou a výbornou krycou schopnosťou. Tlač textilu fóliou je vhodná na tlačenie grafiky, čísiel, nápisov a rôznych log. Grafický motív sa na plotrovacom stroji vyreže zo špeciálnej fólie, ktorá sa následne fixuje pomocou termolisu pri vysokej teplote a tlaku na textilný produkt.
  • Povrch fólie FLEX je veľmi jemný na dotyk - akoby gumový. Samotná fólia má hrúbku iba niekoľko mikrometrov, a preto je táto tlač naozaj decentná a vysoko populárna.
  • Povrch fólie FLOCK je charakteristický svojím povrchom, pripomína semiš a je veľmi príjemný na dotyk.
  • Povrch fólie NYLON je veľmi podobný fólii FLEX. Rozdiel je vo výrazne vyššom podiely lepu na fólii a to preto, že sa používa na potlač šuštiakovín a nylonu, kde tieto materiály sú veľmi hladké napr. šuštiakové bundy, zimné bundy, tašky. Vyšší podiel lepu má za účel fixovať fóliu na takomto textile.
  • Na potlač fóliami FLEX, FLOCK dávame predĺženú záruku proti odlepeniu až 5 rokov.

Dosť bolo technických vecí! Lepšie 1krát vidieť ako 100krát počuť! Preto teraz Vám ukážeme postup od navrhnutého zadania potlače až po samotné balenie. :-) 


proces č.1

proces č.2

proces č.3

Naše ukážky:
ukážky potlače
Tak a už ste opäť o niečo múdrejší! :-)