Klientska zóna
registrácia

HD dresy pre prvoligový tím WOLVES

Zoznámte sa s tímom Wolves ...

tím Wolves

Naše tímy, rezervný B-tím a novozlozený tím nášho občianskeho združenia - Talenty na dosah hrávajú v bratislavskej TOP ligy, najväčšej lige malého futbalu na Slovensku. Aktuálne je prvoligový tím Wolves najúspešnejší v doterajšej histórii. V prvých dvoch sezónach jar/2014 a jeseň/2014 sme obsadili 2.miesto, následne v 3.sezóne jar/2015 sme vytúžený titul získali. Šťastie nám neprialo dlho a výkony sa podpísali v nelichotivom umiestnení, najhoršieho 6.miesta v histórii Wolves. Vtedy sme vďaka nie veľmi dobre nastavenému systému len o jeden bod nepostúpili do playoff. Z vytúžených zápasov, sme tak museli hrať zápas iba o záchranu, ktorú sme bez problémov zvládli. V ďalšej sezóne jar/2016 sme nezvládli boj o bronz, kedy nás porazil tím riaditeľa súťaže HUAHUAHE.
Po týchto nie veľmi šťastných sezónach sme si uvedomili, že treba do Wolves priniesť určité výrazne zmeny. S obmeneným kádrom a cieľom získať titul v novej sezóne jeseň/2016, sme tak išli za našou stanovenou prioritou! Radosť bola obrovská, keď sme zdolali jeden z najlepších tímov TOP ligy Brothers po penaltách a pripísali si tak 2.titul. Minulú sezónu jar/2017 sme šli titul obhájiť. Po skvelej základnej časti, kde sme skončili na 1.mieste, sme si v semifinále poradili bez väčšich problémov s tímom Olympique. Finále sme odohrali s tímom Ako chcete, ktorý nás po nerozhodnom verdikte porazil v penaltách. To znamenalo, ďalšie druhé miesto pre Wolves. Tohtoročná sezóna sa začína opäť v septembri, a preto začíname zbrojiť, aby sme boli opäť jedni z tých najlepších, ak nie najlepší.
Okrem pôsobenia v TOP ligy sa pravidelne zúčastňujeme Majstrovstiev Slovenska v malom futbale, ktorých 5.ročník sa konal v júni 2017 na štadióne FC Petržalka Akadémia. Tento rok v septembri sme mali byť účastníkmi prestížnej LIGY MAJSTROV, ale nakoniec sa to z finančných dôvodov nepodarí.

HD dres hráči

HD dres brankár

 

Realizovať vysnené HD dresy je trošku adrenalín z pohľadu očakávania pre nositeľov HD dresov, ale i pre samotného výrobcu. Prečo ste sa rozhodli poctiť výrobou Vašich krásnych dresov práve našu spoločnosť?

Pre spoločnosť Sportika som sa rozhodol hlavne kvôli profesionalite, ktorá bohužiaľ v niektorých veľkých spoločnostiach chýba. Sportika je synonymom profesionality, kvality a skvelej práce so zákazníkmi. Zároveň v pomere kvality a ceny je Sportika bezkonkurenčne najlepšia. Taktiež práca pána Markecha je ukážková, môžu sa od neho učiť iní manažéri.
Dôkazom kvalitnej práce sú práve naše dresy, ktoré sú ozdobou našich výkonov. Ak kvalitné dresy, tak Sportika!
Poďakovať sa chcem celej spoločnosti za prejavenú dôveru a prekrásne dresy, ktoré reprezentujú náš tím a Vašu spoločnosť, či už v Bratislave alebo mimo hlavného mesta. Ďalej veľké vďaka patrí hlavne pánovi Markechovi, s ktorým je radosť obchodovať. A v neposlednom rade i môjmu bratovi Janovi, ktorý sa postaral o dizajn dresov. 

Ďakujeme Marekovi Bujňákovi, bývalému hráčovi, zakladateľovi a manažérovi Wolves za bližšie informácie, prezentáciu tímu Wolves a nových HD dresov od Sportiky.

Viac info nájdete na ich webe: www.wolves.sk a facebooku: AFT Wolves

Viac informácii o produkte nájdete TU!

Spracovala Ing. Magdaléna Šinská