Klientska zóna
registrácia

Sportika na ISPO Mníchov

Logo ISPO Munich

       V roku 2017 na ISPO Mníchov predstavilo svoje najnovšie produkty 2732 medzinárodných vystavovateľov zo segmentov ako Outdoor, Ski, Action, Performance Sports, Textrends, Health & Fitness and Sourcing. Výstava tento rok pokorila rekordné číslo návštevníkov 85 000 zo 120 krajín.
        Za viac ako 45 rokov svetová jednotka poskytuje ucelený prehľad o celej škále športových potrieb, športovej obuvi a módy, rovnako ako najnovšie trendy z týchto segmentov. Každým rokom sa už stalo zvykom, že celý koncept výstavy je obohatený špeciálnymi komunitami a autentickými sprievodnými akciami. Zaručuje tak veľmi unikátnu a bohatú atmosféru. Ako jediný multisegment ukazuje, že akcia tiež ponúka svojim účastníkom príležitosť rozpoznať nové segmenty a trendy v predstihu. Vďaka úzkej spolupráci s priemyslom ISPO môže identifikovať požiadavky trhu a ponúka obchodným profesionálom z oblasti športu, najlepšiu možnú prezentáciu produktov práve na ISPO MNÍCHOV.
    Tento rok navštívila výstavu ISPO MNÍCHOV aj SPORTIKA SK v zastúpení konateľa Romana Markecha, manážéra pre kľúčových zákazníkov Dávida Markecha a produktového manažéra Ing. Magdalény Šinskej. Dobré vzťahy a podpora od nášho výrobcu PROTEAM, ktorý bol taktiež jedným z mnohých vystavovateľov na ISPO Mníchov nám zaručili opäť istotu a perspektívnu budúcnosť Sportiky SK. Zákazníci SPORTIKY sa už teraz môžu tešiť na NOVINKY, ktoré so sebou prináša rok 2017!

PROTEAM

PROTEAM rokovanie

Vypracovala: Ing.Magdaléna Šinská