Klientska zóna
registrácia

Akcia sada na hráča BASILEA

Akcia
Akcia sada na hráča BASILEA

Akcia sada na hráča BASILEA obsahuje: - set BASILEA (dres s krátkym rukávom + trenírky) v 9 veľkostiach a v 7 farbách, - štulpne SEVEN v 3 veľkostiach a 11 farbách

Cena s DPH:
29,90 €
Cena bez DPH:
24,92 €
Výrobca:
Kód produktu:
ASNH-B
Záručná doba:
2 roky
Dostupnosť tovaru:
na dopyt

Futbalový set BASILEA obsahuje dres s krátkym rukávom a trenírky. Dres a trenírky sú farebne a materiálovo zladené. Je určený pre futbalové družstvá. Je vyrobený z veľmi pevného a odolného hladkého materiálu. Pritom je veľmi ľahký a príjemný na nosenie. Samotný materiál dresu je terel-comf, čo je 100% polyester. Šitie dresu je veľmi kvalitné, čo predlžuje jeho životnosť. Dres spĺňa všetky atribúty kvalitného športového oblečenia: dýchateľnosť odvod telesnej vlhkosti komfort nosenia. Zákazník si môže vybrať z 9 veľkostí a 7 farebných kombinácií.

Futbalové štulpne SEVEN sú vyrobené v najvyššej kvalite. Štulpne sú veľmi elastické a odolné. Odolnosť štulpní zaručuje použitý materiál pri ich výrobe. Sú určené pre futbalové, futsalové a florbalové družstvá. Štulpne držia perfektne na nohe a nemusia sa fixovať páskou, ani gumičkami. Pritom sú veľmi pohodlné na nosenie. Vyrobené sú zo zmesi materiálov : polyester 77% bavlna 10% elastomer 11% polyamid 2%. Štulpne sú utkané veľmi precízne a výrazne to tak predlžuje ich životnosť. Precíznou výrobou a použitými materiálmi sa tak zaručuje ich : vysoká kvalita odolnosť rozťažnosť komfort nosenia. Zákazník si môže vybrať z 3 univerzálnych veľkostí a 11 farebných kombinácií.