Klientska zóna
registrácia

Florbalový set KLASIK

Akcia
Florbalový set KLASIK

Florbalový set obsahuje 10 ks hokejok + 10 ks dresov MINSK + potlač názov klubu. Hokejky sú s multifarebnými nálepkami a dvojitou omotávkou. Hokejky sú vhodné pre začiatočníkov.

Cena s DPH:
239,00 €
Cena bez DPH:
199,17 €
Výrobca:
Kód produktu:
KLASIK02
Záručná doba:
2 roky
Dostupnosť tovaru:
na dopyt

Florbalový set PROFI je rozšírený florbalový set určený pre začiatočníkov a mierne pokročilých hráčov a pre druhý stupeň základných škôl. Florbalový set obsahuje :

  • 10 ks florbalových hokejok - FORCE (výber strán hokejok podľa zákazníka)
  • 10 ks športový dres MINSK
  • potlač názov klubu ZADARMO

Do poznámky napíšte farbu dresu, veľkosť dresu + názov klubu. Ďalej druh hokejky a počet koľko ľavých a pravých hokejok.

Nižšie nájdete podrobný popis a parametre jednotlivých produktov vo florbalovom sete :

  • hokejka FORCE - dĺžka hokejky je 106 cm, materiál palice je shaft PP, materiál čepele je tvrdený PEHD, hokejka má omotávku a multi farebné obrázky. Hmotnosť hokejky je 250g.

  • hokejka FORCE - dĺžka hokejky je 96 cm, materiál palice je shaft PP, materiál čepele je tvrdený PEHD, hokejka má omotávku a multi farebné obrázky. Hmotnosť hokejky je 230g.

  • športový dres BAKU - je veľmi ľahký a odolný, moderný zúžený strih dáva vyniknúť vyšportovanému telu tým, že kopíruje jeho krivky. Pritom je veľmi príjemný na nosenie. Samotný materiál dresu je terel-comf, čo je 100% polyester. Šitie dresu je veľmi kvalitné a precízne a výrazne tak predlžuje jeho životnosť. Dres spĺňa všetky atribúty kvalitného športového oblečenia: - dýchateľnosť - odvod telesnej vlhkosti - komfort nosenia

Zákazník si môže vybrať z 10 veľkostí a 11 farebných kombinácií.

Športový dres BAKU využiteľný pre rôzne druhy športov sa vyrába v jednej z najstarších fabrík na výrobu športového oblečenia v Európe.

  • názov klubu ZADARMO - nápis je vyrábaný z kvalitnej nemeckej fólie SPANDEX. Fólia je špeciálne určená na plotrovanie a následne zažehlenie na materiál, z ktorého sa vyrába športové oblečenie.

Florbalový set pre začiatočníkov