Klientska zóna
registrácia

Florbalový set PROFI

Akcia
Florbalový set PROFI

Florbalový set obsahuje 10 ks hokejok + 10 ks dresov MINSK + potlač názov klubu. Hokejky sú s multifarebnými nálepkami a dvojitou omotávkou. Hokejky sú vhodné na súťažný florbal.

Cena s DPH:
399,00 €
Cena bez DPH:
332,50 €
Výrobca:
Kód produktu:
PROFI01
Záručná doba:
2 roky
Dostupnosť tovaru:
na dopyt

Florbalový set PROFI je florbalový set určený pre florbalové súťaže pre pokročilých hráčov. Florbalový set obsahuje :

  • 10 ks florbalových hokejok - AZID,DOZ,GRAVITY (výber strán hokejok podľa zákazníka)
  • 10 ks športový dres MINSK
  • potlač názov klubu ZADARMO

Do poznámky napíšte farbu dresu, veľkosť dresu + názov klubu. Ďalej druh hokejky a počet koľko ľavých a pravých hokejok.

Nižšie nájdete podrobný popis a parametre jednotlivých produktov vo florbalovom sete :

  • hokejka AZID - dĺžka hokejky je 87 cm, komplet dĺžka hokejky aj s čepeľou je 99 cm, materiál palice je Shaft- composite/fiberglass (Flex 29), materiál čepele je strong duable PEHD, hokejka má dvojitú omotávku s pocitom oválneho uchopenia. Hmotnosť hokejky je 230g.

  • hokejka DOZ - dĺžka hokejky je 96 cm, komplet dĺžka hokejky aj s čepeľou je 108 cm, materiál palice je Shaft- composite/fiberglass (Flex 30), materiál čepele je strong duable PEHD, hokejka má dvojitú omotávku s pocitom oválneho uchopenia. Hmotnosť hokejky je 250g.

  • hokejka GRAVITY - dĺžka hokejky je 100 cm, komplet dĺžka hokejky aj s čepeľou je 112 cm, materiál palice je Shaft- composite/fiberglass (Flex 29), materiál čepele je strong duable PEHD, hokejka má dvojitú omotávku s pocitom oválneho uchopenia. Hmotnosť hokejky je 252g.

  • hokejka GRAVITY KID - dĺžka hokejky je 75 cm, komplet dĺžka hokejky aj s čepeľou je 87 cm, materiál palice je Shaft- composite/fiberglass (Flex 35), materiál čepele je strong duable PEHD, hokejka má dvojitú omotávku s pocitom oválneho uchopenia. Hmotnosť hokejky je 215g.

Vyberte si hokejku, ktorá vyhovuje vaším parametrom.

  • športový dres MINSK - dres klasického strihu určený pre futbalové družstvá. Je ľahký a veľmi odolný. Dres je v prevedení krátky rukáv. Dres spĺňa všetky atribúty športového oblečenia - dýchateľnosť - odvod telesnej vlhkosti - komfort nosenia.Futbalový dres sa vyrába v jednej z najstarších fabrík na výrobu športového oblečenia v Európe. Zákazník má na výber z 10 veľkostí a 5 farebných kombinácií. Materiál : 100% polyester - terel-comf.

  • názov klubu ZADARMO - nápis je vyrábaný z kvalitnej nemeckej fólie SPANDEX. Fólia je špeciálne určená na plotrovanie a následne zažehlenie na materiál, z ktorého sa vyrába športové oblečenie.

Florbalový set pre súťažné zápasy