Klientska zóna
registrácia

Kontaktné informácie na obchodné oddelenie

Bratislava a Západné Slovensko

Regionálny manažér

Dávid Markech
Tel : +421 949 288 142
E-mail : markech@sportika.sk

    

Obchodní zástupcovia

Bratislava + Bratislavský kraj :
Mikuláš Smolko
Tel : +421 948 035 327
E-mail : smolko@sportika.sk

 

Trnavský kraj:
Mgr. Lukáš Martinka
Tel : +421 948 068 886
E-mail : martinka@sportika.sk

 Trenčiansky kraj + TO:
Ing. Šinský Michal
Tel : +421 948 090 989
E-mail : sinsky@sportika.sk

Nitriansky kraj :
Mgr. Ján Najman
Tel : +421 948 422 279
E-mail : najman@sportika.sk

    

Stredné Slovensko

Regionálny manažér

Roman Markech
Tel : +421 949 288 131
E-mail : info@sportika.sk

    

Obchodní zástupcovia

Severné Slovensko, Horná Nitra, Pohronie:
Tomáš Kulka
Tel : +421 948 470 020
E-mail : kulka@sportika.sk

 

Liptov + BB:
Jozef Jurčina
Tel : +421 948 035 324
E-mail : jurcina@sportika.sk

 Banskobystrický kraj:
Peter Bajan
Tel : +421 948 153 604
E-mail : bajan@sportika.sk

Východné Slovensko

Obchodní zástupcovia

Východné Slovensko:
Jozef Pohlod
Tel : +421 948 087 774
E-mail : pohlod@sportika.sk

    

Asistentka predaja

Katarína Kučerková
Tel : +421 948 202 400
E-mail : asistentka@sportika.sk

  

Registrácia:
Obchodný register Okresného súdu Bratislava I, oddiel: Sro, vložka č. 95778/B

Kontaktné údaje:

 

Fakturačné údaje:

 

Bankové spojenie:

SPORTIKA GROUP s.r.o.
Klincová 37/B
821 08 Bratislava
 IČO : 47609338
DIČ : 2024040447
IČ DPH : SK2024040447
 Banka: VUB BANKA
Číslo účtu: 36 8166 8359 / 0200
IBAN: SK73 0200 0000 0036 8166 8359
BIC: SUBASKBX
SPORTIKA GROUP s.r.o.
Klincová 37/B 821 08 Bratislava
Telefón: +421 949 288 139
E-mail: obchod@sportika.sk
code
* položka je povinná