Klientska zóna
registrácia

Nová tréningová súprava SPORTIKA EUROPA PRO je už v predaji !!

Novinka na Slovensku a v Čechách ! SPORTIKA ako prvá z renomovaných športových značiek spustila výrobu tréningových súprav v Európe. Doteraz stále (a donedávna aj SPORTIKA) vyrábajú všetky renomované značky svoju kompletnú tréningovú radu v tretích krajinách (Čina, Pakistan a pod.). SPORTIKA sa ako prvá odhodlala k zmene miesta výroby a presunula ju do Európy. Sledovala tým hlavne zvýšenie doterajšej kvality samotného výrobku. Výsledkom je tréningová súprava, ktorá sa podarila nad očakávanie. Okrem toho, že súprava je vynikajúcej kvality a má prvotriedne šitie, zaujme hlavne všetkých zákazníkov nízka cena. A na prekvapenie, cena je nižšia ako doteraz podobná rada tréningovej súpravy, ktorú SPORTIKA dodávala na trh.

Súprava sa skladá zo samostatnej bundy, ktorá má 3/4 celokovový zips a zapínanie až ku krku. Na rukávoch a páse sú gumičkové patenty. Bunda je dvojfarebná.

Tréningové súpravy EUROPA PRO vyrobené v Európe | www.sportika.sk

Nohavice majú bočné vrecká, sťahovaciu šnúrku na páse a vysoký patent na spodku nohavíc so zipsom. Zips je umiestnený na bočnej časti patentu. Patent je zúžení a umožňuje ľahké natiahnutie štulpní na povrch nohavíc. To je veľmi dobre využiteľné na tréningoch, alebo zápasoch v zimnom období.

Kúpou tréningových súprav EUROPA PRO získate tieto výhody :

  • každý zákazník získa ku každej zakúpenej súprave prakický a hodnotný darček na zimu, čiapku a rukavice v hodnote až 21,50 € úplne ZADARMO
  • dodanie súprav k zákazníkovi bude do 24 hodín (bez potlače)
  • získate vysoko kvalitný Európsky produkt
  • nízka cena v pomere k vysokej hodnote

Vzorky súprav si môžete pozrieť a odskúšať u našich obchodných zástupcov.

EUROPA PRO objednať TU