Klientska zóna
registrácia

Novodobý pouličný futbal

Rozmýšľali ste niekedy, kde usporiadať oslavu, ako oživiť telesnú výchovu ba dokonca, kde si len tak s kamarátmi zahrať futbal?

futbox novodobý pouličný futbal

Si malý, veľký, mladý, starý? Profík, amatér alebo úplný začiatočník? Baví ťa futbal, posedenie s kamarátmi, spoluhráčmi, spolužiakmi? Neváhajte zavolajte svoje rodinky, Vašich učiteľov, kamarátov ... a príďte sa odreagovať do našej futbalovej arény v Poluse. Máš rád výzvy a chceš patriť medzi tých najlepších v našich rebríčkoch?! Stačí len prísť a o zábavu máš postarané! Vo FUTBOXxE môžete:

  • usporiadať narodeninové oslavy
  • zatrénovať si
  • využiť hodinu telesnej výchovy
  • nuda v družine? Navrhnite pani družinárkam futbalovú arénu FUTBOXx ;-)
  • alebo len tak zavolaj kamarátov na partičku futbalu ...

Ak nie si z Bratislavy a blízkeho okolia, čo tak okoreniť výlet do Bratislavy v nákupnom centre Polus FUTBOXX arénou?! :-)

1 HRA = 300 sekúnd (5 minút) úplne ZADARMO!!

(možnosť je aj iné varianty ako skombinovať 300sekúnd+)

futbox novodobý pouličný futbal

TIP pre ŠKOLY!

Čo by ste tak povedali na trávenie príjemných chvíľ vo Futboxe v Polus City Center v Bratislave? Tu môžete využiť dve inteligentné futbalové arény na zábavu so svojimi žiakmi, či už v rámci hodiny telesnej výchovy alebo v rámci aktivít školského klubu. Kapacita prevádzky je maximálne 20 osôb a k dispozícii je aréna 9x6 m a aréna 4x4m, stolný futbal, klubovňa na prezlečenie s možnosťou posedieť si pri hraní FIFA 17. Rezervácia je možná v ktorúkoľvek dennú hodinu. Cena hodinového prenájmu je 20€ na hodinu.

Chcete sa pozrieť ako to funguje? Ukážka v podobe krátkeho videa z prevádzky v Poluse v Bratislave: video TU !

V prípade záujmu alebo pre bližšie informácie ma kontaktujte na tel.čísle 0904580394 alebo na polus@futbox.sk