Klientska zóna
registrácia

Volejbalový set Muži

Športová značka SPORTIKA vznikla v Talianskom meste GENOA v roku 1982. Od svojho vzniku sa SPORTIKA špecializuje na výrobu športového oblečenia pre teamové športy. Hlavnou myšlienkou SPORTIKY je dosiahnutie vysokej kvality produktu, dlhoročná dostupnosť a splnenie úžitku a potrieb našich zákazníkov.

Volejbalový dres Tokyo

je mužský dres s véčkom ku krku. Je určený pre volejbalové družstvá. Je vyrobený z veľmi pevného a odolného materiálu v modernom strihu a dizajne. Pritom je veľmi ľahký a príjemný na nosenie. Samotný materiál dresu je terel-open, čo je 100% polyester. Šitie dresu je veľmi kvalitné, čo predlžuje jeho životnosť. Dres spĺňa všetky atribúty kvalitného športového oblečenia.

Farebné kombinácie dresov Tokyo

Viac farebných kombinacií nájdte tu.

Volejbalové trenírky Osaka

sú dvojfarebné trenírky kratšieho strihu. Sú určené pre mužské volejbalové družstvá. Dajú sa tiež použiť aj ako trenírky na hádzanú pre mužov a ženy. Vyrobené sú z veľmi pevného a odolného materiálu. Pritom sú veľmi ľahké a príjemné na nosenie. O komfort nosenia sa starajú aj sťahovacie šnúrky, ktoré sa prispôsobujú telu športovca. Samotný materiál trenírok je terel-x, čo je 100% polyester. Šitie trenírok je veľmi kvalitné, čo predlžuje ich životnosť. Trenírky spĺňajú všetky atribúty kvalitného športového oblečenia:

Farebné kombinácie trenírok Osaka

Viac farebných kombinacií nájdte tu.

Vlastnosti sportikaObjednajte si volejbalovy set pre mužovZískajte zľavu ešte 5% pri registrácií