Klientska zóna
registrácia

Volejbalový set Ženy

Športová značka SPORTIKA vznikla v Talianskom meste GENOA v roku 1982. Od svojho vzniku sa SPORTIKA špecializuje na výrobu športového oblečenia pre teamové športy. Hlavnou myšlienkou SPORTIKY je dosiahnutie vysokej kvality produktu, dlhoročná dostupnosť a splnenie úžitku a potrieb našich zákazníkov.

Volejbalový dres Atlanta

je ženský dres bez rukávov. Je určený pre volejbalové družstvá. Je vyrobený z veľmi pevného a odolného materiálu. Pritom je veľmi ľahký a príjemný na nosenie. Samotný materiál dresu je terel-open, čo je 100% polyester. Šitie dresu je veľmi kvalitné, čo predlžuje jeho životnosť. Dres spĺňa všetky atribúty kvalitného športového oblečenia.

Farebné kombinácie dresov Atlanta

Viac farebných kombinacií nájdte tu.

Volejbalové trenírky Kobe

sú trenírky so strihom pre ženy. Trenírky sú určené pre volejbalové družstvá. Sú vyrobené z veľmi pevného a odolného materiálu. Pritom sú veľmi ľahké a príjemné na nosenie. Samotný materiál trenírok je 100% polyester. Práve pre toto zloženie sú veľmi obľúbené u hráčok. Šitie trenírok je veľmi kvalitné, čo predlžuje ich životnosť. Trenírky spĺňajú všetky atribúty kvalitného športového oblečenia.

Farebné kombinácie trenírok Kobe

Viac farebných kombinacií nájdte tu.

Vlastnosti sportikaObjednajte si volejbalovy set pre ženyZískajte zľavu ešte 5% pri registrácií