Klientska zóna
registrácia

VYHRAJTE KVALITNÉ TRÉNINGOVÉ LOPTY SPORTIKA V HODNOTE 300 €

Športová značka SPORTIKA okrem zodpovednému proeurópskemu prístupu k výrobe svojich produktov cíti povinnosť zapojiť sa aj do podpory výskumu a vývoja účinných liečiv, ktoré pomôžu ľudstvu v boji proti zákernej chorobe, ktorou je rakovina.

Na podporu tohto výskumu a podporu Talianskej ligy boja proti rakovine so skratkou LILT vyrobila špeciálnu edíciu futbalových lôpt so symbolom tejto organizácie. Nie je dôležité, v ktorej krajine na svete sa skôr vynájdu účinné lieky proti rakovine, ale dôležité je, aby sa tak stalo čo najskôr a pomohli tak všetkým ľudom postihnutím touto chorobou.

Carlo Crosio prezentuje projekt LILT

Do propagácie tejto myšlienky sa môžete zapojiť aj Vy !

Pri tejto príležitosti sme pre Vás pripravili súťaž o naozaj lákavú cenu ! Výhrou je 10 ks kvalitných tréningových lôpt z logom LILT, ktoré dostane výherca aj s prenosným vakom na lopty. Hodnota ceny je 300 €. A aby toho nebolo málo, máme tieto ceny dve, takže môžu vyhrať až dva futbalové kluby !

Ako na to ?

Veľmi jednoducho. Stačí ak vyplníte súťažný formulár a odpoviete správne na dve súťažné otázky. Zo všetkých správnych odpovedí v pondelok t.j. 19.12. ráno o 8,00 hodine vylosujeme dvoch výhercov, ktorý dostanú lopty do svojho klubu ešte pred Vianocami.

Ak chcete zvýšiť šancu na výhru práve Vášho klubu, povedzte o tejto možnosti aj Vašim hráčom a fanúšikom. Čim viac ľudí z Vášho klubu sa zapojí do súťaže, tým väčšie šance máte na výhru. Zároveň si otestujete, koľko máte naozaj skvelých fanúšikov, ktorý Vám takto môžu pomôcť.

Takže smelo do toho !! Nech sa aj Váš klub stane propagátorom tejto skvelej myšlienky a počas najbližšej sezóny bude trénovať s loptami s logom LILT.

Na záver už len drobné technické upozornenie – každý zapojení súťažiaci má len jeden hlas, a preto je zbytočné vypĺňať formulár viackrát, všetky ďalšie hlasovania budú vymazané. Ďakujeme za pochopenie a držíme palce!

Správnu odpoveď nájdete na tomto odkaze: krajina, kde SPORTIKA vyrába

code

* položka je povinná